ALGORITHM UA

BANKING&COMPLIANCE 2020 A2B FORUM

14 серпня 2020 року в Hyatt Regency Kiev відбувся «Banking&Compliance 2020 Forum». З промовами виступили 20 спікерів - справжніх професіоналів своєї справи, серед яких: представники банків та фінансових установ, представники органів державної влади, адвокати, науковці та правники.

Об'єктом уваги стали важливі фінансово-банківські питання, питання захисту та управлінню капіталами. На форумі детально розглянули практичні кейси та рекомендації про те, як створювати бізнес в умовах реалій сьогоднішніх банківських обмежень; обговорили останні тенденції, спрямовані на досягнення прозорості ведення бізнесу.

Зокрема обговорили новий закон про фінансовий моніторинг, можливі “підводні камені”; розглянули основні виклики та акценти впровадження compliance-функції в банку. Обговорили імплементований Україною план BEPS, який має на меті боротьбу з ухиленням від оподаткування та виведенням грошей в офшори.

Обмінялися податковою інформацією, спрогнозували можливі стратегії співпраці з КІК та розібрали альтернативну податкову резидентність, як засіб оптимізації податкового навантаження. Заслухали доповіді щодо легалізації, амністії капіталу, нульову декларацію.

Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в online-форматі розповів про сучасні зміни фінансової, податкової та митної політики України, можливі напрямки розвитку.

Після ланчу заслухали експертні думки щодо захисту інформації та електронних доказів у кримінальному провадженні та зокрема в епоху діджиталізації; розглянули проблематику швидкого розвитку галузі та інертності законодавства, а також можливі шляхи подолання проблемних питань при використанні електронних доказів.

ALGORITHM UA висловлює слова подяки доповідачам, модераторам, учасникам, партнерам заходу за дуже змістовний, насичений, корисний та практично спрямований майданчик, який дійсно надихає та об'єднує фахівців.